ZAPOSLITEV

Zdaj je pravi čas, da sprejmete izziv!

Če ste dinamični, samostojni in komunikativni, pripravljeni na ustvarjalno timsko delo, se nam pridružite.

Od novih sodelavcev pričakujemo visoko stopnjo inovativnosti in pripravljenost za izzive, ki jih prinaša Industrija 4.0.

Samoiniciativnost in samostojnost, ambicioznost, sposobnost timskega dela, osredotočenost na rezultate, odgovornost, želja po novih izzivih

Poznavanje dela z osebnim računalnikom, aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika, zaželeno znanje nemškega jezika, vozniški izpit B – kategorije, poznavanje področja avtomatizacije strojev in procesov v industriji

VI. ali VII. stopnjo strokovne izobrazbe tehnične smeri avtomatizacija, elektrotehnika, elektronika, mehatronika, informacijske tehnologije

KAJ NUDIMO

zaposlitev za nedoločen čas s preizkusno dobo 6 mesecev, stimulativen osebni dohodek, možnost dodatnega izobraževanja in osebnega razvoja, dinamično timsko delo in urejeno delovno okolje

PRIJAVE

Pisne ponudbe z življenjepisom in dokazili  posredujte na e-naslov zaposlitev@plca.eu

OPIS DELOVNEGA MESTA

Samostojno izdelovanje elektro načrtov

Priprava ustrezne tehnične dokumentacije

Sodelovanje pri iskanju tehnoloških rešitev

Sodelovanje v projektnih skupinah

Ugotavljanje motenj, njihovo odpravljanje in korigiranje programa dela

Izdelava krmilnih in nadzornih programov

Preizkušanje funkcionalnega delovanja

Spuščanje programske opreme v pogon

Izdelava programske dokumentacije in uporabniških navodil

Piškotki za analitiko
Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
Piškotki za družabna omrežja
Piškotki potrebni za vtičnike za deljenje vsebin iz strani na socialna omrežja.
Piškotki za komunikacijo na strani
Piškotki omogočajo pirkaz, kontaktiranje in komunikacijo preko komunikacijskega vtičnika na strani.
Piškotki za oglaševanje
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.
Kaj so piškotki?
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov.V redu Več o piškotkih